Přejít na obsah stránky

 Hlavní pracovní náplň:

  • samostatná práce při instalaci, údržbě a opravách čerpací techniky
  • údržba technologických vodárenských a čistírenských zařízení

Požadujeme:

  • min.střední odborné vzdělání
  • platný řidičský průkaz skupina B
  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav
  • pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, svědomitost

Upřednostňujeme:

  • prokázané zkušenosti s běžným servisem čerpadel
  • praxi v oboru

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pracovní poměr na dobu určitou  (min. 12 měsíců)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • finanční příspěvek k významným životním událostem
  • příspěvek na stravování
  • další zaměstnanecké benefity
Nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud vás oslovila tato nabídka, tak prosím vyplňte formulář, který se zobrazí po stisku tlačítka níže a jako přílohu k němu přiložte váš životopis.

nebo vaše žádosti o zařazení mezi uchazeče a životopisy zpracuje: Útvar ŘLZ: Bc. Vladimíra Kadlecová  tel. 461 357 142, 605 186 625, e-mail: v.kadlecova@vhos.cz

Nebo je zašlete na adresu:

Útvar ŘLZ
VHOS, a.s.
Nádražní 1430/6
Moravská Třebová, 571 01

Vyplňte CV formulář

Přejít na navigaci