Žijeme s vodou

Drobečková navigace

zpět

Žijeme s vodou

 

Na tomto místě budete nacházet doplňující informační a ilustrační materiály, další odkazy a zajímavosti k tématům článků, které budou zveřejňovány v Moravskotřebovském zpravodaji v roce 2018.

V návaznosti na prezentovaná témata bude VHOS, a.s. pořádat setkání se zájemci z řad veřejnosti v prostorách Laskavárny.

Vaše náměty na konkrétní témata, která vás zajímají, nám můžete zasílat na e-mail: l.capova@vhos.cz. My je buď zapracujeme do připravovaných článků, nebo se jim budeme věnovat při osobních setkáních.

V průběhu roku bude VHOS, a.s. pořádat také exkurze na čistírně odpadních vod v Linharticích. Zájemci se mohou hlásit na uvedené e-mailové adrese nebo tel. č.  461 357 141. Termíny exkurzí budou záviset na zájmu veřejnosti a budete o nich s předstihem informováni na vámi uvedeném mailu nebo telefonním čísle.

Pro ty z vás, kteří se aktivně zapojíte do projektu „Žijeme s vodou“, připravujeme soutěž, jejíž výherce se může těšit na zajímavou cenu. Bližší informace k soutěži budou zveřejněny na www.vhos.cz v průběhu roku 2018.

 

Přejít na navigaci